Колекція 2016 Імпрессія
Весільні сукні Bridals™

Каталог весільних суконь Bridals™ 2016

Колекція 2016 "Імпрессія"

Весільні сукні торгової марки BRIDALS колекції 2016 року «Імпресія» - це уособлення жіночності, елегантності та стилю. Ми втілили в життя найзаповітніші мрії кожної дівчини. У колекції представлені ніжні та романтичні сукні, класичні пишні моделі, а також строгі, цнотливі з рукавами і строгим прямим силуетом. Унікальна технологія пошиття в поєднанні з високоякісними матеріалами забезпечить дивовижну посадку по фігурі. Цій колекції властиві легкість і невимушеність, сучасні віяння з шануванням класики, ніжність та сексуальність.

Ми втілили в життя найновіші тенденції весільної моди сезону 2016. Це напівпрозорі тканини і мереживні вставки, а також гра кольору. Хіт сезону 2016 це тілесні непомітні стрейч-сітки, що створюють ефект оголеного тіла, атласні основи і найніжніший Хаяль персикових, тілесних і рожевих відтінків. Вони дозволяють виділити і підкреслити всі рельєфи мережива. Не покидає сцену благородний королівський атлас, а об'ємне французьке шантільї все більше набирає обертів. Щодо силуетів весільних суконь, то все більш популярними стають мереживні рукави, болеро і ексцентричні роздільні комплекти: топ і спідниця, і звичайно ж красиві мереживні спинки або глибокі вирізи.

Для пошиву весільних суконь ми використовуємо фурнітуру всесвітньо відомих виробників і люксові мережива з оригінальними візерунками, виготовленими спеціально для нашої колекції. Наші сукні забезпечать індивідуальність і неповторність весільного вбрання. Відчуєте себе справжньою принцесою.